حضور شرکت بین المللی اسمیران
به عنـوان عضـوی از زنجیـره فــولاد
در چهارمین دوره از نمایشگاه فولاد و مس

چهارمین نمایشگاه «زنجیره تامین فولاد، مس، ماشین آلات، تجهیزات، صنایع وابسته، فلزات آهنی و غیر آهنی» روز شنبه 2 دی آغاز و به مدت 4 روز تا مورخ 5 دی ماه 1402 در  محل دائمی نمایشگاه‌های کرمان دایر خواهد بود. شرکت بین المللی اسمیران با حضور در این رویداد مهم، با تمرکز بر آخرین دستاوردهای خود در عصر تکنولوژی با استفاده از هوش مصنوعی در حوزه “اکتشاف معادن” میزبان فعالان وعلاقمندان به این حوزه می‌باشد.

رویدادهای پیش‌رو در غرفه اسمیران

شرکت بین المللی اسمیران که شرکتی پیشرو در استفاده از هوش مصنوعی در اکتشاف محسوب می‌شود، به بهانه این نمایشگاه، تجربه منحصر به فرد “واقعیت مجازی” و “هوش مصنوعی” را به مخاطبان ارائــــــه می‌دهد؛ بستر”جذب و استخدام” در نقاط مختلف دنیا را فراهم می‌کند؛ پلتفرم ارائه دستاوردهـــــای خود و “مذاکرات تجاری” در زمینه بازرگانی، تولیــد، معدن‌داری و استفاده از هوش مصنوعی را محیا می‌کند؛ و نهایتا باتوجــه به ارزش توسعه آموزش که دغدغه همیشگی اسمیران بوده و هست، به صورت متوالی در طول نمایشگاه “نشست‌های تخصصی و آموزشی” را با بزرگان این صنعت برگزار خواهد کرد. از جمله متخصصین حاضر در این نشست‌های تخصصی، نام آشنای دکتر کیوان جعفری طهرانی، دکتر شروین وکیلی و دکتر ناصر توحیدی نیز به چشم می‌خورد.

 از دیگر برنامه‌های اسمیران در این نمایشگاه اکران فیلم کوتاه “در آغوش زمین” است که به روایت زندگی کارکنان حوزه معدن می‌پردازد. همچنین پرده‌برداری از نشان “فرزند ایران” و تقدیر از تلاش بزرگانی که کوشش آن‌ها منشا رشد و توسعه صنعت معدن ایران شده است، از لحظات درخشانی خواهد بود که مخاطبان در این غرفه تجربه‌خواهند کرد.